Galaksi Filo

Galaksi Filo Oto Kiralama olarak bizler hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde Antalya da Filo araç kiralama sektörünün gözde firmaları arasında yer alıyoruz. Firmamız sizlere güvenli ve konforlu bir sürüş geçirmenizi sağlamak adına son model ve servis bakımlı araçlar ile hizmet vermektedir. Sorunsuz Filo araç kiralama ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız işinde uzman ekibimiz sizleri bekliyor.

Firmamız Antalya da filo araç kiralama sektöründe uzun dönem araç kiralamanın dışında kısa dönem araç kiralama, Şoförlü araç kiralama ve Transfer yapmak isteyen firma veya şahıslara cazip fiyatlar sunuyor.


Antalya filo kiralama talepleriniz için sizlere mükemmel fiyatlar sunuyoruz. Sizlerde uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama ihtiyaçlarınıza profesyonel bir çözüm arıyorsanız firmamız sizler için en doğru çözümü sunacaktır. Web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.